הדרכה

חברת א.ש. בינה מפעילה חטיבת הדרכה העוסקת בשני תחומים מרכזיים:

לחברה צוות מומחים בנושא פיתוח תכנים ומערכי לימוד במגוון רחב של תחומים. המאפשרים ללקוחות החברה לפתח מערכי הדרכה ייחודיים בהתאם לצורכיהם. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה כיתות הדרכה ניידות המאפשרות ביצוע הדרכות באתר הלקוח. לחברה מגוון רחב של לקוחות פרטיים ומוסדיים וכן החברה מחזיקה בזיכיון של משרד החינוך להפעלה של תכנית רובוטיקה לבתי הספר במסגרת קרן קרב למעורבות בחינוך.

פיתוח תכניות הדרכה בעבור מסגרות מערכת החינוך

חברת א.ש בינה - הדרכה, יעוץ ופיתוח בע"מ מזמינה אתכם לפתוח שער לעולם עתיר טכנולוגיה ומדע באמצעות למידה חווייתית ומאתגרת המשלבת התנסות מעשית לצד ידע תיאורטי.

המודל הפדגוגי של בינה מבוסס ברובו על שימוש במחשב כשער אינטגראלי להשגת המטרות והיעדים החינוכיים בכל אחת מתוכניות הלימוד בחברה. השיטה מבוססת על ההנחה כי המחשב מהווה עבור התלמיד פלטפורמה זמינה ומוכרת ובכך מאפשר השימוש בו את החדרת חמשת העקונות המנחים עליהם מבוסס המודל הפדגוגי:

התאמת התוכן ע"פ קהל יעד

התאמת התוכן ע"פ קהל יעד

כל אחת מתוכניות הלימוד מורכבת ממודולים נפרדים, דבר המאפשר להרכיב את אותה התוכנית לקהלים בגילאים שונים. כמו כן, השלד של כל אחת מתכניות החברה בנוי כתבנית אליה ניתן לצקת כל נושא וע"י כך, לאפשר העברת כל נושא בדרך שונה ומותאמת לקהל היעד.

למידה סביב פרויקט

למידה סביב פרויקט

הלמידה של כל תוכנית הבנויה סביב פרויקט אישי מאפשרת לתלמיד להביא לידי ביטוי את היצירתיות שבו וכן מגבירה את המוטיבציה, כך שהתלמיד יוצא בסיום תוכנית הלימוד עם תוצר מעשי.

למידה שיתופית

למידה שיתופית

תלמידי התוכניות שותפים בהרכבת התרגילים והפרויקטים הסופים . מהניסיון בשטח הוכח כי שיתוף התלמידים במהלכי התוכנית מגביר את המוטיבציה והעניין סביב תכני הלימוד

פיתוח וטיפוח חשיבה ומיומנויות למידה

פיתוח וטיפוח חשיבה ומיומנויות למידה

תוכנית הלימודים כוללת מגון רחב של תרגילים ואתגרים המכוונים לגרות ולאתגר וע"י כך להעשיר והלביא לידי מיצוי את היכולות הטמונות בתלמידים.

פיתוח מצוינות

פיתוח מצוינות

תוכניות הלימוד מבוססת על תוכנות מובילות בשוק הטכנולוגי המעניקות כלים לפיתוח החשיבה, היצירתיות והמצוינות.

ברקע: תוכנית הרובוטיקה של א.ש. בינה

לעוד סרטונים

הדרכה ללקוחות עסקיים ומוסדיים

חברה א.ש. בינה מחזיקה בניסיון רב שנים בניהול ופיתוח מערכי הדרכה למגוון תחומים ובהם Office, מערכות הפעלה ותוכנות Web. חטיבת ההדרכה מונה צוות מומחים המפתח תכניות הדרכה ייעודיות בהתאם לדרישות וצורכי הלקוח. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו כיתת מחשבים ניידת המאפשרת את הכשרת העובדים במקום העבודה מה שמביא לחסכון ניכר בהוצאות ומאפשר בקרה על העובדים.

כתבו עלינו

בתי הספר בהם אנו פועלים

ברנדיס

הרצליה

הנדיב

הרצליה

ציפורי

בת ים

יד מרדכי

בת ים

סוקולוב

בת ים

מודיעים

חבל מודיעין

טל שחר

מטה יהודה

סביונים

אור יהודה

אריאל שרון

חולון

גני אביב

לוד

אהוד מנור

גן יבנה

בגין

בית שמש

אהבת ישראל

בית שמש

אורות בנים

בית שמש

שפות ותרבויות

בית שמש

עוזיאל

בית שמש