לחברה צוות מומחים בנושא פיתוח תכנים ומערכי לימוד במגוון רחב של תחומים. המאפשרים ללקוחות החברה לפתח מערכי הדרכה ייחודיים בהתאם לצורכיהם. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה כיתות הדרכה ניידות המאפשרות ביצוע הדרכות באתר הלקוח. לחברה מגוון רחב של לקוחות פרטיים ומוסדיים וכן החברה מחזיקה בזיכיון של משרד החינוך להפעלה של תכנית רובוטיקה לבתי הספר במסגרת קרן קרב למעורבות בחינוך.


 

פיתוח תכניות הדרכה בעבור מסגרות מערכת החינוך

חברת א.ש בינה - הדרכה, יעוץ ופיתוח בע"מ מזמינה אתכם לפתוח שער לעולם עתיר טכנולוגיה ומדע באמצעות למידה חווייתית ומאתגרת המשלבת התנסות מעשית לצד ידע תיאורטי.

המודל הפדגוגי של בינה מבוסס ברובו על שימוש במחשב כשער אינטגראלי להשגת המטרות והיעדים החינוכיים בכל אחת מתוכניות הלימוד בחברה. השיטה מבוססת על ההנחה כי המחשב מהווה עבור התלמיד פלטפורמה זמינה ומוכרת ובכך מאפשר השימוש בו את החדרת חמשת העקונות המנחים עליהם מבוסס המודל הפדגוגי:

 • פאזל
  התאמת התוכן ע"פ קהל יעד

  כל אחת מתוכניות הלימוד מורכבת ממודולים נפרדים, דבר המאפשר להרכיב את אותה התוכנית לקהלים בגילאים שונים. כמו כן, השלד של כל אחת מתכניות החברה בנוי כתבנית אליה ניתן לצקת כל נושא וע"י כך, לאפשר העברת כל נושא בדרך שונה ומותאמת לקהל היעד.

 • למידה סביב פרויקט

  למידה סביב פרויקט

  הלמידה של כל תוכנית הבנויה סביב פרויקט אישי מאפשרת לתלמיד להביא לידי ביטוי את היצירתיות שבו וכן מגבירה את המוטיבציה, כך שהתלמיד יוצא בסיום תוכנית הלימוד עם תוצר מעשי.

 • קבוצה של אנשים
  למידה שיתופית

  תלמידי התוכניות שותפים בהרכבת התרגילים והפרויקטים הסופים . מהניסיון בשטח הוכח כי שיתוף התלמידים במהלכי התוכנית מגביר את המוטיבציה והעניין סביב תכני הלימוד

 • מנורה המסמלת חשיבה
  פיתוח וטיפוח חשיבה ומיומנויות למידה

  תוכנית הלימודים כוללת מגון רחב של תרגילים ואתגרים המכוונים לגרות ולאתגר וע"י כך להעשיר והלביא לידי מיצוי את היכולות הטמונות בתלמידים.

 • מדלייה
  פיתוח מצוינות

  תוכניות הלימוד מבוססת על תוכנות מובילות בשוק הטכנולוגי המעניקות כלים לפיתוח החשיבה, היצירתיות והמצוינות.


 

תוכנית לימוד - רובוטיקה לגיל הרך

בינה טכנולוגיות מציעה ללקוחותיה תוכנית לימוד בנושא רובוטיקה לילדים בגיל הרך.

התכניות כוללות מדריך למורה, פעילויות לתלמיד וכלים נוספים בכדי לסייע למורה ביישומן בכיתה בהצלחה.

אנו מלווים את לקוחותינו ומסייעים בהטמעת תכניות הלימודים והתאמתן לצרכי בית הספר.

למידע המלא על התוכנית לחצו כאן

ילדים משחקים ברובוט

 


 

ייעוץ עסקי

הדרכה ללקוחות עסקיים ומוסדיים

חברה א.ש. בינה מחזיקה בניסיון רב שנים בניהול ופיתוח מערכי הדרכה למגוון תחומים ובהם Office, מערכות הפעלה ותוכנות Web.

חטיבת ההדרכה מונה צוות מומחים המפתח תכניות הדרכה ייעודיות בהתאם לדרישות וצורכי הלקוח.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו כיתת מחשבים ניידת המאפשרת את הכשרת העובדים במקום העבודה מה שמביא לחסכון ניכר בהוצאות ומאפשר בקרה על העובדים.